Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd
Şangay Umitai Tıbbi Teknoloji Co, Ltd  

Çin'de ilaç dağıtım sisteminin en profesyonel tedarikçisi

Ana sayfa

Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd

Sertifikalar
Çin Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd
Benemae Technology Group Umitai factory building Product assembly line Local pictures of the office area Local picture of warehouse
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Umitai
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 8 million-10 million
Yıl kurulan : 2015
İhracat p.c : 80% - 90%
Şangay Umitai Medikal Technology Co, Ltd Çin'in en gelişmiş bölgesi olan Şangay'da bulunuyor.

Umitai Medical Technology Co, Ltd, 2015 yılında Benemae Teknoloji grubunun (kardeş şirketimiz olan Şangay Benemae Pharmaceutical Corporation'ın yan kuruluşu) yeni bir üçüncü kurulda listelenen şirkettir. Stok kodu: 830931). Evde bakım kullanımı için otomatik enjektörler, kalem enjektörü, ön dolum enjeksiyon kalemi ve yama pompaları gibi ilaç dağıtım sisteminin tasarım, geliştirme, mühendislik ve tam ölçekli üretimine odaklanıyoruz. Umitai Medical Technology, ilk tasarım aşamasından son montaja kadar müşterilerimizle yakın çalışmaya adamıştır. Onların özel gereksinimlerini ve gereksinimlerini anlamaya çalışıyoruz, bu nedenle, bu ihtiyaçları karşılamak için yenilikçi ürünler tasarlayabilir veya özelleştirebiliriz.

İş alanımız biyokimyasal analiz, çevre koruma, endüstriyel test, biyosistem, tıbbi cihazlar ve enstrümanlar, internet teknolojisi ve bazı sınır bilimleri gibi çeşitli alanları kapsamaktadır.

Uzun süren bir gelişme sayesinde çeşitli profesyonel yeteneklere, çeşitli bileşenler ve parçalara ve özel materyallere, üretim ve işleme ekipmanlarına, güçlü Teknolojik standardizasyona ve eksiksiz bir kalite güvence sistemine sahip bir ulusal kaynak sistemi sahibiyiz.

İmalat, bilimsel araştırma, pazar geliştirme ve / veya kendi markanızı ülkenizde kurmak istediğiniz OEM veya ODM'ye ihtiyacınız varsa sizinle işbirliği yapmak bizim için şereftir. Bu şekilde, müşterilerimiz için ABD, Avrupa ve Güney Afrika'dan birçok ürün geliştirdik ve Alibaba hakkında iyi geribildirim aldık.

Bilim ve teknolojinin sınır olmadığını kesinlikle düşünüyoruz.

Misyonumuz tüm insanlığa katkıda bulunmak için her türlü çabayı göstermektir.

İletişim bilgileri
Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Joyce

Tel: +86-15001722028

Faks: 86-21-60975876

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)